Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Fi generos și dăruiește bani mulți
Despre mine(latura ascunsa) EmptyLun Ian 03, 2011 3:34 pm Scris de revox

» Cel mai tare la baschet
Despre mine(latura ascunsa) EmptyVin Dec 31, 2010 3:15 pm Scris de revox

» Iubește forumul
Despre mine(latura ascunsa) EmptyVin Dec 31, 2010 3:14 pm Scris de revox

» Tombola pe forum
Despre mine(latura ascunsa) EmptyVin Dec 31, 2010 3:13 pm Scris de revox

» Cel mai mare număr
Despre mine(latura ascunsa) EmptyVin Dec 31, 2010 2:54 pm Scris de revox

» Temă de crăciun
Despre mine(latura ascunsa) EmptyJoi Dec 30, 2010 11:54 pm Scris de maya

» Mariri/ Suspendari/ Remove/ Avertismente
Despre mine(latura ascunsa) EmptyJoi Dec 30, 2010 11:05 pm Scris de revox

» Regulamentul a fost modificat
Despre mine(latura ascunsa) EmptyJoi Dec 30, 2010 10:45 pm Scris de revox

» Despre mine!!
Despre mine(latura ascunsa) EmptyJoi Dec 30, 2010 11:42 am Scris de maya

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
- Forumgratuit, site-ul de suport al forumurilor.
Pro warz
-Partener oficial!
Tema forumului
După cum puteți observa forumul are o temă personală, nu este creată de revox, creatorul forumului ci de Kozmyn, moderatorul forumului NetCustoms.Îi mulțumim foarte mult pentru munca și efortul depus pentru crearea acestei teme și totuși și pentru bunătatea sa când nimeni nu ar fi făcut-o,el a acceptat, nu a fost obligat.

Despre mine(latura ascunsa)

3 participanți

In jos

Despre mine(latura ascunsa) Empty Despre mine(latura ascunsa)

Mesaj Scris de revox Mar Dec 28, 2010 3:37 pm

Am sa va dezvalui o latura pe care nimeni n-o poate cunoaste, cealalta latura a mea.

Cred ca multi ati observat ca eu incerc sa fac pe durul, insa sunt foarte sentimental si de multe lucruri chiar imi pare rau.Mereu ma arunc in foc, dau de belele, nu dezvalui de ce fac asta doar de dragul altor persoane pentru ca mi se face mila de ele.Un exemplu, un copil care m-am aruncat in foc pentru el este Zeet: mi-a parut rau de el ca a crizat atata pentru un grad, de 2 ori i s-a accordat o sansa.Desii m-a facut prost, imi zice ca-l tratez ca pe un sclav, desii nu cred ca aude ce vorbeste, nu am bagat de seama si am continuat sa-mi zic: poate intr-o buna zi isi va da seama cat de `inteligent` era prin acele vorbe.Desii de la un timp mi s-a acrit de toate arfele lui, ma face prost, adica imi zice ca iau decizii pripite ceea ce inseamna ca-s prost, asta a pus capac ! M-am abtinut ata sa nu-i zic complet cum este el, dar acum i-am zis-o !Si pe alte jocuri, mi-a stricat reputatie, etc., m-a facut sa iau amenda de 80 de euro pentru prostiile lui, m-am aruncat in foc, am zis ca n-am fost eu si sa mi se accorde (mie) o sansa pentru prostia(lui), am indurat de multe ori si inca indur, numai tampeniile lui nu mai pot.Nu cred ca stiati pana acum ce sentimental sunt, dar insa aflati acum !Eu pun la suflet multe, cand cineva ma injura, vi-l dau exemplu le Mr.Colorful( maya si Ale stiu despre ce este vorba ) n-am avut chef sa zic cand mi-a curs o lacrima de pe fata, am stat si am facut pe durul cu el ca sa arat ca nu pun la suflet vorbele jignitoare...

Cam aceasta sete latura mea ascunsa.
revox
revox
Administrator
Administrator

Pet : Pufy
masculin Mesaje : 746
Credite : 1834794
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 33

Sus In jos

Despre mine(latura ascunsa) Empty Re: Despre mine(latura ascunsa)

Mesaj Scris de maya Mar Dec 28, 2010 3:44 pm

Da sunt foarte multe persoane care au o asemenea personalitate .Nu pot sa spun ca e un defect deoarece si eu pun la suflet ,incerc sa par dura in fata celor dragi si in fata prietenilor. Sunt nopti in care stau si ma gandesc cu ce am gresit.
maya
maya
Moderator
Moderator

Pet : L`s Pet
feminin Mesaje : 367
Credite : 234231
Data de inscriere : 25/12/2010
Varsta : 33

Sus In jos

Despre mine(latura ascunsa) Empty Re: Despre mine(latura ascunsa)

Mesaj Scris de Aℓℓε Mier Dec 29, 2010 10:33 pm

Mama..m'ai facut sa plang Sad . Sa stii ca asa sunt si eu ( sentimentala ) pun totul la suflet. ( profa de muzica a spus ca's emonista lol! )
Aℓℓε
Aℓℓε
Moderator
Moderator

Pet : Delfinoci
feminin Mesaje : 129
Credite : 128158
Data de inscriere : 25/12/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Despre mine(latura ascunsa) Empty Re: Despre mine(latura ascunsa)

Mesaj Scris de revox Joi Dec 30, 2010 12:15 am

Aℓℓε a scris:Mama..m'ai facut sa plang Sad . Sa stii ca asa sunt si eu ( sentimentala ) pun totul la suflet. ( profa de muzica a spus ca's emonista lol! )

Am trei variante:

una: profa ta de muzica are 6 ani
a doua: profa ta de muzica e la mintea cocosului
a treia: profa ta de muzica delireaza.


Emonista= persoana ce se taie cu lama, asculta tokio hotel, isi uraste viata, iubeste negrul, nu este activa, adica antonimul a ceea ce esti tu.
revox
revox
Administrator
Administrator

Pet : Pufy
masculin Mesaje : 746
Credite : 1834794
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 33

Sus In jos

Despre mine(latura ascunsa) Empty Re: Despre mine(latura ascunsa)

Mesaj Scris de Aℓℓε Joi Dec 30, 2010 9:03 am

revox aleg a doua varianta... Laughing . Eu sa ascult tokio hotel ??? iuuuccc
Profa '' a vrut '' sa spuna ca sunt sentimentala ...doar ca mi'a zis ''emonista'' Very Happy
Aℓℓε
Aℓℓε
Moderator
Moderator

Pet : Delfinoci
feminin Mesaje : 129
Credite : 128158
Data de inscriere : 25/12/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Despre mine(latura ascunsa) Empty Re: Despre mine(latura ascunsa)

Mesaj Scris de revox Joi Dec 30, 2010 9:34 am

Aℓℓε a scris:revox aleg a doua varianta... Laughing . Eu sa ascult tokio hotel ??? iuuuccc
Profa '' a vrut '' sa spuna ca sunt sentimentala ...doar ca mi'a zis ''emonista'' Very Happy

Ale daca este vorba asa si eu la astia mai rautaciosi pot sa zic Gangesteri nu?!Nu are nici o logica: emonista (diferita) sentimentala ... Este chiar o mare diferenta...

Gangster= persoana rea, ce umbla cu pistoale, tot felul de arme periculoase, fura masini, omoara oameni nevinovati....Deci si eu as putea zice la oameni rai Gangsteri dar iti dai seama ce fel de mentalitate a-si avea in acel moment Smile.
revox
revox
Administrator
Administrator

Pet : Pufy
masculin Mesaje : 746
Credite : 1834794
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 33

Sus In jos

Despre mine(latura ascunsa) Empty Re: Despre mine(latura ascunsa)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum