Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Fi generos și dăruiește bani mulți
Cate ceva despre mine EmptyLun Ian 03, 2011 3:34 pm Scris de revox

» Cel mai tare la baschet
Cate ceva despre mine EmptyVin Dec 31, 2010 3:15 pm Scris de revox

» Iubește forumul
Cate ceva despre mine EmptyVin Dec 31, 2010 3:14 pm Scris de revox

» Tombola pe forum
Cate ceva despre mine EmptyVin Dec 31, 2010 3:13 pm Scris de revox

» Cel mai mare număr
Cate ceva despre mine EmptyVin Dec 31, 2010 2:54 pm Scris de revox

» Temă de crăciun
Cate ceva despre mine EmptyJoi Dec 30, 2010 11:54 pm Scris de maya

» Mariri/ Suspendari/ Remove/ Avertismente
Cate ceva despre mine EmptyJoi Dec 30, 2010 11:05 pm Scris de revox

» Regulamentul a fost modificat
Cate ceva despre mine EmptyJoi Dec 30, 2010 10:45 pm Scris de revox

» Despre mine!!
Cate ceva despre mine EmptyJoi Dec 30, 2010 11:42 am Scris de maya

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
- Forumgratuit, site-ul de suport al forumurilor.
Pro warz
-Partener oficial!
Tema forumului
După cum puteți observa forumul are o temă personală, nu este creată de revox, creatorul forumului ci de Kozmyn, moderatorul forumului NetCustoms.Îi mulțumim foarte mult pentru munca și efortul depus pentru crearea acestei teme și totuși și pentru bunătatea sa când nimeni nu ar fi făcut-o,el a acceptat, nu a fost obligat.

Cate ceva despre mine

2 participanți

In jos

Cate ceva despre mine Empty Cate ceva despre mine

Mesaj Scris de maya Mar Dec 28, 2010 3:51 pm

Pai in viitor imi doaresc sa devin medic veterinar ,deoarece iubesc foarte mult animalele si imi place sa le vindec daca is bolnave.Deja am inceput sa imi practic acest vis lucrand la cabinetul unui medic veterinar care este prieten bun cu tata.Dar din pacate pot sa lucrez doar in timpul vacantei de vara. Alt vis de-al meu ar fi sa conduc o firma care sa fie cunoscuta in totata lumea.
Acum sa va zic si cate ceva despre mine. Poate o sa vi se para ciudat ,dar mie nu imi place muzica ,o urasc.Daca chiar vreau sa ascult, prefer sa ascult ceva trist ,deoarece cand ascult o melodie trista ma regasesc .Culorile mele preferate sunt negru si rosu. Sunt in zodia leu (27.iulie), imi place acest animal foarte mult dar si restul.
Sunt o persoana mai secretoasa ,imi place sa nu-mi dezvaluiesc adevarata mea personalitate decat celor mai buni prieteni.Cu cei pe care nu-i cunos vorbesc in bataie de joc (nu cu toti ,doar in unele cazuri),iar cu cei pe care ii cunos imi place sa vorbesc ,sunt destul de deschisa si glumesc destul de mult.
Unele persoane zic ca am mai multe fete.Nu stiu ce sa zic ,poate ca am poate ca nu .La aceasta intrebare vreau sa-mi raspundeti voi.Am mai multe fete sau ba?
Eu la prima veder par un om calm, care ii foarte usor de calcat in picioare si unii oameni au impresea ca imi pot face orice.Dar cine ma jigneste sau ma umileste ,(nu neaparat pe mine, aici ma refer si la familie si prieteni )v-a avea razboi. Sunt foarte multe persoana care au avut deaface cu mine din cauza ca s-au luat de prieteni mei.
Pot sa spun ca imi aleg destul de greu prieteni(adevarati).In primul rand vreau sa fie o persoana sincera cu care sa pot vorbi orice.Iar alt lucru care ma intereseaza la un prieten este ce fel de caracter are.
Daca mai vreti sa stiti ceva intrebati-ma
maya
maya
Moderator
Moderator

Pet : L`s Pet
feminin Mesaje : 367
Credite : 234231
Data de inscriere : 25/12/2010
Varsta : 33

Sus In jos

Cate ceva despre mine Empty Re: Cate ceva despre mine

Mesaj Scris de revox Mier Dec 29, 2010 12:38 am

Esti putin ciudata la faza cu muzica, insa acestea sunt placerile tale si nu-ti pot reprosa nimic.

Ai uitat sa mentionezi ceva: pe prieteni buni iti place sa-i tachinezi ! Dar mie asta imi place la fete, sa tachineze pe altii.Ai acelasi vis ca mine: sa devi medic si/sau sa ai firma ta.

Imi place ca esti o persoana glumeata, vesela si mai multe ti-am zis la jocul de caracterizare a persoanelor.

Da, ai doua fete dar ambele sunt foarte bune: pe una esti serioasa cea ce-mi place, nu e bine sa fi mereu pusa pe glume, o sa ajungi sa delirezi, si pe alta esti o persoana vesela ce stie cand este rost sa recreze sau sa creze buna dispozitie.
revox
revox
Administrator
Administrator

Pet : Pufy
masculin Mesaje : 746
Credite : 1834794
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 33

Sus In jos

Cate ceva despre mine Empty Re: Cate ceva despre mine

Mesaj Scris de maya Mier Dec 29, 2010 12:47 am

Da sunt momente in care imi place sa tachinez oamenii. Si am uitat sa zic ceva ,mie imi plece sa enervez oamenii ,dar numai de amuzament( si nu orice persoana ,doar pe cele care nu se supara si stiu ca nu vb serios ) si inca un lucru care imi place este sa ma cert (din placere) cu zack, mey si cu verisoara mea
maya
maya
Moderator
Moderator

Pet : L`s Pet
feminin Mesaje : 367
Credite : 234231
Data de inscriere : 25/12/2010
Varsta : 33

Sus In jos

Cate ceva despre mine Empty Re: Cate ceva despre mine

Mesaj Scris de revox Mier Dec 29, 2010 12:49 am

Cu mine nu-ti place? Sad Nu conteaza, eu mi-am format o parere din descrierea ta.Sper sa nu te schimbi, stiu ca toti avem defecte, dar pentru mine cum esti acum esti mai perfecta decat perfectul Rolling Eyes
revox
revox
Administrator
Administrator

Pet : Pufy
masculin Mesaje : 746
Credite : 1834794
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 33

Sus In jos

Cate ceva despre mine Empty Re: Cate ceva despre mine

Mesaj Scris de maya Mier Dec 29, 2010 12:53 am

Pai inca nu stiu cum reactionezi ,o sa vedem pe parcurs
maya
maya
Moderator
Moderator

Pet : L`s Pet
feminin Mesaje : 367
Credite : 234231
Data de inscriere : 25/12/2010
Varsta : 33

Sus In jos

Cate ceva despre mine Empty Re: Cate ceva despre mine

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum